Bawełniana czapka dla niemowląt i dzieci ecru w groszki - Tren Bien | Pinokio
Opis
Bawełniana czapka dla dzieci i niemowląt w groszki - Tres Bien | Pinokio
Prezentujemy uroczą czapkę dla dzieci i niemowląt wykonaną z miękkiej bawełny w kolorze ecru w groszki. Nasza czapka to doskonały wybór na okres przejściowy oraz letnie noce, sprawdzająca się zarówno w chłodne dni jesienne, jak i w łagodne wiosenne poranki. Wykonana z cienkiej bawełny, chroni przed wiatrem i chłodem oraz zapewnia wygodę przez cały dzień.
Czapka posiada druk w groszki, które dodają jej dziecięcego uroku. Co więcej, każdy element tej czapki to polska produkcja - uszyta z dbałością o szczegóły z polskiej dzianiny w naszej krajowej szwalni.
Pinokio, nasz sprawdzony producent, proponuje modny fason, który nie tylko prezentuje się stylowo, ale także jest niezwykle praktyczny w codziennym użytkowaniu. Elastyczna dzianina gwarantuje łatwe ubieranie i doskonale trzyma się głowy dziecka, zapewniając komfort przez cały dzień.
Czapeczka dostępna w czterech rozmiarach: 74/80, 86/92, 98/104, 110 do 122.
Skład: 95% bawełna, 5% elastan | Polski producent Pinokio
Wybierz to, co najlepsze dla Twojego dziecka! Doceń polskie produkty i ciesz się wysoką jakością przez długi czas. Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych małych klientów jest dla nas priorytetem!:)
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.